Informacje  

Sułkowice – Samochód uderzył w budynek sklepu

W piątek , około godziny 15:00 w miejscowości Sułkowice kierujący samochodem osobowym z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad samochodem. Samochód uderzył w budynek sklepu, wcześniej taranując po drodze dwa samochody. Strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Myślenicach, w chwili przybycia na miejsce zdarzenia stwierdzili uszkodzone trzy samochody, w tym jeden dostawczy oraz zniszczoną ścianę budynku.

Poszkodowany kierowca Hyundaia przebywał już w karetce Zespołu Ratownictwa Medycznego. Zabezpieczono miejsce zdarzenia, a następnie przystąpiono do ręcznego przeszukania gruzowiska w budynku sklepu wykluczając większą ilość osób poszkodowanych.

Personel sklepu opuściły budynek przed przybyciem strażaków. Na miejsce zdarzenia zostało zadysponowane Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, niestety pomimo reanimacji, walki o życie mężczyzny nie udało się uratować.

Lekarz stwierdził zgon. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie. W akcji zabezpieczenia miejsca zdarzenia brali udział, również strażacy z OSP Sułkowice.

informacja PSP Myślenice

 

Polub tą informację i podziel się ze znajomymi.

Powiązane wiadomości

Napisz komentarz

Lub