Szkoła w Dziekanowicach – umowa na II etap podpisana

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Burmistrz Dobczyc Tomasz Suś podpisał dziś umowę na realizacja dalszych prac w zakresie budowy Szkoły Podstawowej w Dziekanowicach, największej inwestycji w dziedzinie oświaty prowadzonej w gminie Dobczyce.

Zadanie jest kolejnym etapem budowy szkoły, zmierzającym do wykończenia budynku. W wyniku postępowania przetargowego na zadanie pn. „Budowa Szkoły Podstawowej w Dziekanowicach z wewnętrznymi instalacjami oraz zewnętrzną infrastrukturą techniczną” wyłoniono wykonawcę, który złożył najkorzystniejszą ofertę – firmę WI-BA s.c. z siedzibą w Myślenicach przy ul. Gałczyńskiego 7.

Wartość realizacji zadania to 14 515 517,57 zł brutto, przy czym należy wspomnieć, że Gmina Dobczyce otrzymała promesę w wysokości 3,5 mln zł na to zadanie z Województwa Małopolskiego. Uroczyste przekazanie promesy przez Wojewodę Piotra Ćwika na ręce Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce Tomasza Susia miało miejsce w maju tego roku.

Budowę szkoły rozpoczęto we wrześniu 2017 roku, etap I zakończono na wykonaniu stanu surowego zamkniętego. Wartość prac w ramach tego etapu wyniosła prawie 5 mln zł, przy dotacji z MSWiA w wysokości 1 544 000,00 zł.

 

 

0 0 głosuj
Oceń artykuł

Powiązane wiadomości

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x