Szlachetna Paczka 2020 – wolontariusze potrzebni od zaraz

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Do świąt coraz bliżej, już niebawem rozpocznie się okres przygotowywania się nasz wszystkich do tego radosnego czasu. Jak co roku również i w tym organizowane są akcje pomocowe. jedną z nich jest “Szlachetna paczka”. Do naszej redakcji skierowana została prośba o pomoc w poszukiwanie osób chcących się zaangażować w pomoc dla innych.

Moi Drodzy,

Obecny rok 2020 jest dla Nas wszystkich bardzo ciężki. Mierzymy się z pandemią i jej skutkami, ale jako Wolontariusze Szlachetnej Paczki, mierzymy się z biedą i ubóstwem. Kierując się zasadą tzw. Mądrej Pomocy, pomagamy wielu rodzinom w tej nierównej często walce. W samym roku 2019 z pomocy Szlachetnej Paczki skorzystało ponad 14,5 tys. rodzin w całej Polsce.

Niestety, w tym roku brakuje Wolontariuszy. Dlatego, jako Lider Rejonu Myślenice/Siepraw/Pcim, zwracam się z ogromną prośbą do młodzieży w wieku 16+ oraz wszystkich osób dobrej woli i wielkiego serducha o pomoc w przeprowadzeniu tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki w naszym rejonie. Nie potrzeba wiele, 1 – 2 godziny tygodniowo, wspólnie możemy zrobić wiele dobrego i zrobić to dobrze.

Dzięki TOBIE mogą zmienić się historie osób w potrzebie. Nie czekaj. Zarejestruj się na WWW.SUPERW.PL. Pozdrawiam, Mateusz.

Zachęcamy serdecznie wszystkich, którzy chcą przyłączyć się do tegorocznej akcji.

Powiązane wiadomości

0 0 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x