Sztab Zarządzania Kryzysowego w Myślenicach: Powstała infolinia dla potrzebujących pomocy

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

W myślenickim magistracie odbyło się spotkanie członków Sztabu Zarządzania Kryzysowego w Gminie Myślenice. Obrady miały na celu opracowanie planu działań w przypadku postępowania zakażenia koronawirusem Convid-19 na terenie Miasta i Gminy Myślenice.
Podczas poniedziałkowego posiedzenia Sztabu Zarządzania Kryzysowego podjęto decyzje odnośnie ewentualnych działań związanych z zabezpieczeniem osób zarażonych kwarantannami domowymi lub możliwym uruchomieniem kwarantanny zbiorowej. Uruchomiona zostaje ponadto specjalna infolinia do kontaktu dla osób potrzebujących pomocy.

Musimy być przygotowani na różne rozwiązania.mówi Jarosław Szlachetka, burmistrz Miasta i Gminy Myślenice po spotkaniu z przedstawicielami różnych środowisk, zasiadających w Sztabie Zarządzania Kryzysowego powołanego przez UMiG Myślenice.
Przy współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Myślenicach uruchomiona została specjalna infolinia i zachęcam do kontaktu wszystkich potrzebujących, osoby starsze i niepełnosprawne, a wolontariusze pomogą między innymi w dostarczeniu środków żywnościowych.

POTRZEBUJESZ POMOCY ZADZWOŃ!

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Myślenicach uruchamia dwa numery telefonu dla osób samotnych, starszych, niepełnosprawnych, chorych potrzebujących pomocy w dostarczeniu zakupów podstawowych art. spożywczych i gorącego posiłku:
531 552 942
537 553 435

POTRZEBNY WOLONTARIUSZ! ZGŁOŚ SIĘ!

Pełnoletnie osoby,, które chcą pomóc w dostarczaniu żywności dla osób samotnych, starszych, niepełnosprawnych, chorych potrzebujących pomocy, proszę o kontakt pod nr telefonu 502 518 243

informacja UMiG Myślenice

0 0 głosuj
Oceń artykuł

Powiązane wiadomości

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x