Team MCE – gorący początek roku w e-sporcie myślenickiej drużyny

Od początku roku drużyny składające się na Team MCE rozwijają się z dużą intensywnością. Zespoły Team MCE Pro, Team MCE I oraz Team MCE II trenują i rozbudowują swoje umiejętności by pokazywać się na turniejach i ligach z jak najlepszej strony. Obecnie Team Pro rozgrywa spotkania w ramach Esea Open. Natomiast Team I już w najbliższym czasie będzie miał szansę się wykazać w turnieju Red League. Team II zakończył niedawno rozgrywki w turnieju CS:GO Cup, ale nie zamierza odpoczywać, bo już wkrótce weźmie udział w turnieju charytatywnym organizowanym na pomoc w leczeniu chorego chłopca – Kubusia.

Od 1 lutego startujemy z dwoma akademiami. Pierwsza z nich – CS:GO – będzie działa na terenie powiatu myślenickiego i będzie zrzeszała młodszych graczy powiatu pomagając im w rozwoju e-sportowym. Natomiast druga – FIFA – również będzie zrzeszała młodych zawodników, których pasja do piłki nożnej przeniosła się na scenę sportów elektronicznych.informują członkowie zespołu.

Planów na najbliższy czas mamy naprawdę wiele i mamy nadzieję, że wszystkie z nich okażą się naprawdę dobrą inwestycją na przyszłość. Ambicji i kreatywnych ludzi nam nie brakuje, dlatego wierzymy w kolejne sukcesy Team MCE. dodają zawodnicy e-sportowi.

Z poczynaniami drużyny można zapoznać się https://twitch.tv/teammcecom, zachęcamy do kibicowania zawodnikom podczas ich zmagań ligowych i turniejowych. Ostatni mecz można obejrzeć na: https://www.twitch.tv/videos/887753802.

Mamy nadzieję, że niebawem przedstawiciele drużyny zagoszczą w radiu KMYpl i opowiedzą więcej o sobie i ambitnych planach drużyny.

KMYpl jest patronem medialnym zespołu

Powiązane wiadomości

0 0 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x
Skip to content