Teatrowisko – Wiśniowa 2016

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Pierwsze Galicyjskie Spotkania Teatralno–Kabaretowe dobiegły końca … niestety !

Cztery kabarety i tyle samo grup teatralnych dało pokaz kunsztu, charyzmy, czasem słabości, ale przede wszystkim mega pasji w tworzeniu sztuki aktorsko-scenicznej. Licznie zgromadzona publiczność mogła ocenić i docenić zarówno kabaretowe występy jak i aktorskie popisy amatorskich zespołów, które to swoje pasje i niemałe zdolności sceniczne realizują ciesząc oko i ucho widzów.

Co szczególnie utkwiło nam w pamięci?…Niewątpliwie Amatorski Zespół Osób Niepełnosprawnych „TereN” w spektaklu „ Kaszalot”. Pasja i jeszcze raz pasja. Życzę każdemu, żeby z tego co i jak robi czerpał tyle przyjemności i satysfakcji co Ci AKTORZY z Tego zespołu ! Nasza ocena nie jest podyktowana względami ideologiczno – społecznymi, Oni naprawdę byli świetni, brawo !

Nie sposób nie wspomnieć, a nawet koniecznie trzeba to zrobić, o amatorskim zespole z Wiśniowej, który to swoją interpretacją inscenizacji sztuki „ Próba generalna” rozbawił publiczność dosłownie do łez zdobywając tym samym pierwsze miejsce w części poświęconej grupom teatralnym. Bardzo ciekawie zaprezentowała się również grupa „Czyli Show” z Myślenic, która w swoim sobotnim, kabaretowym występie udowodniła, że na naszym lokalnym „rynku” rośnie nam Kabaret przez DUŻE „K”. Brawa dla nich. Tak na prawdę brawa należą się wszystkim. Dlaczego? Jeśli ktoś tego nie wie, to zapraszam na scenę…to się dowie. Gratulujemy wszystkim: organizatorom, prowadzącym, jury, wolontariuszom, ale przede wszystkim aktorom ! Za odwagę, umiejętności i chęci….brawo WY ! Do zobaczenia za rok!

Klasyfikacja kabarety :

Dwa pierwsze wyróżnienia dla: „Czyli Show” i Grupa Kabaretowa Teatru Ludowego „TRADYCJA”

Dwa drugie wyróżnienia dla: „Uroczanie” z Koła i „Węglowskiego kabaretu „ z Węglówki

Kategoria grupy teatralne:

  • Pierwsze miejsce: Amatorski zespół teatralny z Wiśniowej
  • Drugie miejsce: Teatr Ludowy „Tradycja”

Wyróżnienia dla: Amatorskiego Zespołu osób Niepełnosprawnych „TereN” i Grupy Teatralnej „Bank Talentów

https://www.youtube.com/watch?v=eRLVk8aJsZs

0 0 głosuj
Oceń artykuł

Powiązane wiadomości

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x