Tegoroczny SMYK FEST zakończony rekordem!

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Podczas tegorocznego koncertu SMYK FEST im. Kacperka Chodurka organizowanego przez Fundację Akuratną i Stowarzyszenie Sportownia, dzięki wsparciu Darczyńców udało się zebrać rekordową kwotę 47 477,30 złotych! Cała kwota w 100% zostanie przekazana na leczenie i rehabilitacje Hani Grzechackiej i Karolinki Palacz.

W tym roku koncert ze względów sanitarno-epidemiologicznych odbył się w nowej formule – online, podczas której wystąpili Viki Gabor, Humam Ammari i Krzysztof Iwaneczko. Wydarzenie poprowadzili Julia Kamińska i Konrad Pondo, którzy w studio festiwalowym gościli: Bartłomieja Marszałka, Sylwię Bała, Jarosława Szlachetkę Burmistrza MiG Myślenice czy Kasię Poradzisz – przedstawicielkę wolontariuszy. W mediach społecznościowych backstage z wydarzenia prowadziła @milabyli – Kamila Piwowarska, która była również inicjatorką jedynej wirtualnej puszki dla SMYKÓW.

Na finalną kwotę zbiórki składa się:
• 19 806,79 zł z kwesty wolontariuszy
• 4 420,51 zł z licytacji na Charytatywni Allegro
• 1 699 zł z wpłat bankowych
oraz 21 551 zł z jedynej wirtualnej puszki, założonej przez Kamilę Piwowarską w którą zaangażował się niezwykły #teammilabyli!

Bardzo obawialiśmy się organizacji tegorocznej edycji, ze względu na panującą pandemię. Dopiero na trzy tygodnie przed jego realizacją podjęliśmy decyzje, że nie możemy odmówić pomocy naszym Smykom. Postawiliśmy wszystko na jedną kartę i jak widać udało się. W tym miejscu dziękujemy wszystkim głównym partnerom, zaangażowanym artystom i pozostałym dobrym duchom wydarzenia, że uwierzyli w nas i finalnie udało się zgromadzić przed telefonami i komputerami blisko 12 tysięcy odbiorców. Nie dociera do nas jeszcze wynik tegorocznej zbiórki, ale jesteśmy wdzięczni wszystkim dobroczyńcom, którzy zaangażowali się w różne formy zbiórek i nasze wydarzenie w formie online nie było przeszkodą w osiągnięciu celu. Jako organizator zapewniam, że 100% zebranych środków trafi bezpośrednio na cel leczenia i rehabilitacji naszych Smyków.mówi Krystian Stopka - organizator SMYK FEST z Fundacji Akuratnej.

Głównymi Partnerami tegorocznego wydarzenia byli: Fundacja Orlen, Miasto i Gmina Myślenice, Sport Myślenice, Województwo Małopolskie i As Garnitex.

Projekt był realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Powiązane wiadomości

0 0 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x