Tenis ziemny – czerwiec – Grand Prix Myślenice 2018

I Turniej Tenisa Kobiet Myślenice Open wygrywa Aneta Nosal.

Na kortach Myślenickiego Zarabia w I-szym Turnieju Pań Aneta Nosal z Osieczan po zaciętym pojedynku pokonała w finale Lucynę Gdulę z Myślenic 6/3 6/3. W tych zawodach zagrało sześć Pań, a w drodze do finału Aneta Nosal ograła Agnieszkę Koszut z Dobczyc natomiast Lucyna Gdula zakręciła na korcie Joanną Panuś z Myślenic.

Dla tenisistek, które przegrały pierwszy mecz odbył się jeszcze turniej pocieszenia w którym Katarzyna Chorabik-Pietras ograła Małgorzatę Podrecką 6/4 6/4. Obie panie z Myślenic.

II Turniej Tenisa Mężczyzn Myślenice Open wygrywa Marek Kosakowski.

Drugi turniej z serii Grand Prix Myślenice Open Panów zgromadził na kortach w Myślenicach czternastu zawodników z Myślenic, Krakowa, Lanckorony, Zawady, Sieprawia i Mszay Dolnej. W finale po emocjonującym i zmiennym wynikowo meczu Marek Kosakowski pokonał Michała Żuławińskiego 7/6 2/6 6/4. W półfinale M. Kosakowski ograł Marka Dziekana, natomiast M. Żuławiński ograł Sieprawianina K. Durasiewicza.
W turnieju pocieszenia zwyciężył Pietras Zięba.
Na zdjęciu finaliści z Myślenic: M. Kosakowski i M. Żuławiński.

Tenis Ziemny Grand Prix Myślenice „plus 50”
Dwóch zwycięzców: Jan Ambroży i Krzysztof Święch

W Myślenicach, w sezonie 2018 rozegrane zostały już dwa turnieje dla panów po „pięćdziesiątce” , w których ogólnie wzięło udział trzynastu zwolenników przebijania przez siatkę zieloną piłeczką. Pierwszy z turniejów wygrał Jan Ambroży, który /nie specjalnie/ ale przyjechał na turniej z USA. Pokonał on w finale Zdzisława Profica 6/0 6/1. Natomiast drugi turniej „plus 50” trochę niespodziewanie wygrał Krzysztof Święch, ogrywając starego kortowego wygę Macieja Kozieła 2/6 6/3 10/7.

Na zdjęciu finalistki: Aneta Nosal i Lucyna Gdula.

informacja Piotr ZIĘBA
Polub tą informację i podziel się ze znajomymi.

Powiązane wiadomości

komentuj wpis

Lub