TILIA DZIECIOM szósta książka Myślenickiej Grupy Literackiej TILIA

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Tym razem jest to publikacja przeznaczona dla najmłodszych, opatrzona fantastycznymi ilustracjami młodych rysowniczek Kingi Lewińskiej i Karoliny Walas, które szlifowały swój talent w SZKOLE RYSYNKU Rafała Zalubowskiego. W książce zostało opublikowanych 13 utworów i 13 towarzyszących im rysunków. Autorami wierszy są: Jan Bajgrowicz , Kazimierz Budyn, Adam Głogowski, Katarzyna Dominik, Małgorzata Kraus, Jadwiga Malina, Bogusława Michalik – Górka, Dominika Ostafin, Antonina Sebesta, Piotr Ślusarczyk, Teresa Święch, Agnieszka Zięba i Aneta Żądło – Michalak.

Książkę wsparł finansowo pan Stanisław Bisztyga, za co jestem mu niezmiernie wdzięczna. Pan Stanisław jest człowiekiem, który rozumie zadania, ale też potrzeby kultury. Zna jej wartość. Zawsze z sercem podchodzi do naszych projektów.

Wydawcą książki jest Miejska Biblioteka Publiczna w Myślenicach, gdzie 19.12 o godz.17.00 odbędzie się promocja tej publikacji. Wieczór będzie połączony z naszym cyklicznym spotkaniem „Wiersz pod choinkę”, które od lat organizujemy (TILIA) wspólnie z biblioteką w Myślenicach.

Gościem specjalnym wydarzenia ( to też zasługa p. Stanisława Bisztygi), będzie znany krakowski poeta, autor tekstów piosenek Adam Ziemianin.

Chcę jeszcze dodać, że muzycznie spotkanie wzbogacą uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Myślenicach, co stało się już tradycją naszych przedświątecznych, bibliotecznych wieczorów. Ich wykonania są zawsze wspaniałą ucztą. Jestem pewna, że tak będzie i tym razem. Gorąco Państwa zapraszam.pisze Jadwiga Malina.

Powiązane wiadomości

0 0 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x