Tragiczny wypadek w Głogoczowie. W wyniku wypadku śmierć poniósł motocyklista

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

W dniu 23 czerwca na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Głogoczów doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym. Dyżurny Straży Pożarnej po otrzymaniu zgłoszenia zadysponował o godzinie 16.31 do działań strażaków OSP Głogoczów i JRG Myślenice.

Na miejscu stwierdzono, iż poszkodowany został kierujący jednośladem. Pomocy medycznej udzielali ratownicy z ZRM. Zabezpieczono miejsce zdarzenia, zamknięto dla ruchu odcinek drogi w kierunku Krakowa. Po uzyskaniu informacji z SKKP, iż na miejsce leci śmigłowiec LPR przygotowano i zabezpieczono miejsce do lądowania.

Druhowie z OSP włączyli się do pomocy w prowadzeniu czynności RKO u osoby poszkodowanej do momentu przybycia lekarza na miejsce wypadku. Próby przywrócenia czynności życiowych nie powiodły się, lekarz z LPR stwierdził zgon motocyklisty. Po zakończeniu czynności operacyjnych policji i prokuratora usunięto pojazdy na pobocze jezdni, poddano sorpcji rozlane płyny eksploatacyjne oraz usunięto skutki zdarzenia.

Całość działań ratowniczych i wyjaśniających trwała 4 godziny powodując utrudnienia na ruchliwej drodze jaką jest „Zakopianka”.

informacja PSP Myślenice – bryg. Roman Ajchler

2.3 3 głosów
Oceń artykuł

Powiązane wiadomości

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x