Turniej Mikołajkowy w zapasach

W piątek 22 grudnia w Krakowie został zorganizowany przez KS ”Bieżanowianka” Turniej Mikołajkowy, w którym uczestniczyło ponad 70 zawodników z czterech klubów małopolskich. Uczestnicy walczyli tylko w grupie wiekowej Dzieci obejmującej roczniki 2006 do 2010.

Nasza ekipa licząca dziewięciu zawodników była jedną z najmłodszych, ponieważ prawie wszyscy w tym roku ukończyli 10 lat. Po ogólnej rozgrzewce, podczas której Krzysztof Szpakiewicz demonstrował prawidłowe wykonanie poszczególnych ćwiczeń, zawodnicy przystąpili do zawodów na dwóch matach. Rywalizacja polegała na wypchnięciu przeciwnika z pola walki, lub jego przewróceniu i toczyła się do dwóch wygranych walk. Nasi zawodnicy wywalczyli jedno pierwsze miejsce, cztery drugie miejsca, oraz cztery trzecie miejsca.

Złoty medal wywalczył Paweł Maślanka, srebrne medale: Kacper Bijan, Michał Niedojad, Patryk Górka i Sami Al Kadi, a brązowe Adam i Darek Marchwińscy, Witold Cygan i Kacper Żelazny. Po zakończeniu walk, a przed dekoracją medalistów na matę wkroczył Św. Mikołaj z workiem prezentów dla wszystkich uczestników.

Zawodnicy KS Dalin wystąpili w nowych dresach ufundowanych przez Starostwo Powiatowe w Myślenicach.

Polub tę informację i podziel się ze znajomymi.

Powiązane wiadomości

komentuj wpis

Lub

Witaj !

JEŚLI NASZE MEDIA MAJĄ :

SŁYSZEĆ , WIDZIEĆ , MÓWIĆ

MUSIMY MIEĆ NA TO PIENIĄDZE – WIĘC

WESPRZYJ KMY.PL