Twórcze Ferie w Myślenicach

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na cykl wydarzeń w ramach programu „Artystyczne ferie w Myślenicach”. Między 10 a 24 lutego przewidziano m.in. zajęcia plastyczne, teatralne, ceramiczne, introligatorskie, warsztaty sadzenia lasów w słoikach, warsztaty flamenco, warsztaty fotograficzne i wiele, wiele więcej. Przygotowane zajęcia adresowane są zarówno do młodszych jak i starszych osób. Każdy zajdzie coś dla siebie.

Szczegóły oferty i opis poszczególnych warsztatów dostępny jest na stronie Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu oraz na facebooku. Do wyboru jest aż 16 różnych zajęć. Każde z nich doskonale przemyślane i dobrze zaplanowane.

Nasza oferta skierowana jest praktycznie do wszystkich grup wiekowych. Zachęcam każdego do śledzenia tego co mamy w programie. Na wybrane warsztaty ilość miejsc jest ograniczona. Nie potrafię wskazać, który jest najciekawszy, bowiem w każdym jest coś wyjątkowego – zachęca Piotr Szewczyk, zastępca dyrektora MOKiS.
Cały cykl rozpocznie się balem karnawałowym w sobotę w godzinach od 10.00 do 11.00 dla dzieci do lat 5 i od 11.00 do 14.00 dla dzieci powyżej 5 roku życia. Natomiast na sobotę 24 lutego przewidziano podsumowanie artystycznych ferii.

Większość proponowanych przez nas wydarzeń odbywa się w dwóch cyklach. Oznacza to w praktyce, że jeśli ktoś zapisze się na zajęcia plastyczne w pierwszym tygodniu ferii, to w drugim będzie mógł wybrać zajęcia ceramiczne i na odwrót. Pozwoli to bowiem zaprosić do udziału więcej osób. Do innych zajęć będzie można dołączyć w trakcie, bez konieczności udziału w całym cyklu – wyjaśnia Piotr Szewczyk, zastępca dyrektora MOKiS.

Ferie w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu są współfinansowane ze środków Miasta i Gminy Myślenice.

 


AKADEMIA WYOBRAŹNI DLA MALUCHÓW


dla dzieci od 2 do 4 lat z opiekunem
15, 20 oraz 22 luty (wtorek, czwartek) godz.: 10.00 -11.00
prowadząca: Justyna Gawęda
koszt pojedynczych warsztatów:
10 zł – obowiązują zapisy na poszczególne zajęcia
Zapisy: 12 2721511

Ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat wraz z opiekunem. Poprzez różnorodne gry i zabawy oraz szeroką gamę pomocy dydaktycznych warsztaty stymulują wszechstronny rozwój dzieci. Pobudzają ekspresję i dziecięcą fantazję, ćwiczą sprawność ruchową poprzez ćwiczenia taneczno-ruchowe przy muzyce, sprawność manualną w prostych zadaniach plastycznych oraz kształtują umiejętność wspólnej zabawy z rówieśnikami poprzez gry i zabawy integracyjne.

AKADEMIA WYOBRAŹNI DLA STARSZAKÓW

dla dzieci od 5 lat
14 luty – środa godz. 16.00-17.30
prowadząca: Justyna Gawęda
koszt pojedynczych warsztatów: 15 zł – obowiązują zapisy na poszczególne zajęcia
Zapisy: 12 2721511

Interdyscyplinarne zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 5-8 lat, łączące działania
z różnorodny dziedzin kultury i edukacji: techniki i plastyki, muzyki i tańca, literatury oraz teatru. Zajęcia składają się z dwóch części; ruchowej, podczas której dzieci uczestniczą
w zabawach fabularnych kształtujących fantazję i wyobraźnie oraz plastycznej, podczas której wykonują różnorodne prace plastyczne.

Polub tą informację i podziel się ze znajomymi.

Powiązane wiadomości

komentuj wpis

Lub