Tytuł Honorowy „Zasłużony dla Powiatu Myślenickiego” – można składać wnioski do 30 września 2021 r

Rada Powiatu Myślenickiego ustanowiła Tytuł Honorowy „Zasłużony dla Powiatu Myślenickiego” w celu uhonorowania osób oraz instytucji za wybitne zasługi dla rozwoju Powiatu Myślenickiego i rozsławienia jego imienia. Tytuł Honorowy „Zasłużony dla Powiatu Myślenickiego”, w postaci aktu nadania Tytułu i Medalu Honorowego przyznawany jest corocznie przez Radę Powiatu Myślenickiego.

Tytuł Honorowy „Zasłużony dla Powiatu Myślenickiego”, w postaci aktu nadania Tytułu i Medalu Honorowego przyznawany jest corocznie przez Radę Powiatu Myślenickiego.

Wniosek o przyznanie Tytułu Honorowego „Zasłużony dla Powiatu Myślenickiego” należy złożyć do dnia 30 września 2021 r. Wniosek należy przesłać drogą pocztową lub osobiście złożyć w Starostwie Powiatowym w Myślenicach, ul. M.Reja 13, 32-400 Myślenice, na dziennik podawczy.
Przed złożeniem wniosku o przyznanie Tytułu Honorowego „Zasłużony dla Powiatu Myślenickiego” należy zapoznać się z Regulaminem przyznawania Tytułu Honorowego „Zasłużony dla Powiatu Myślenickiego”.

Wniosek i regulamin dot. przyznania Tytułu Honorowego „Zasłużony dla Powiatu Myślenickiego” są dostępne na stronie Starostwa Powiatowego w Myślenicach: www.myslenicki.pl

informacja: Powiat Myślenicki
Dyskusja Facebook

Powiązane wiadomości

Skip to content