Wiadomości Sportowe 

Udany weekend Bastionu Myślenice

Pierwszy marcowy weekend był bardzo udany dla zawodników Bastionu Myślenice. Zawodnicy tego klubu uczestniczyli w imprezach sportowych gdzie osiągnęli sukcesy i bardzo dobre wyniki.

Sobota stała pod znakiem 5-tych Mistrzostw Polski Cavalcanti w GI & NO GI Jiu Jitsu, k1 i MMA, w których brał udział Piotr Wierzba, ciężka praca na treningach dała oczekiwany efekt czego wynikiem były następujące miejsca zdobyte przez reprezentanta Bastionu : w kategorii BJJ GI Master zdobywa srebrny medal, w kategorii BJJ GI Adult brązowy medal, w kategorii BJJ NO GI Master srebrny medal oraz w kategorii BJJ NO GI Adult srebrny medal.

Natomiast w niedzielę 4 marca w Krakowie odbyły się zawody OTK Ju-Jitsu, NeWaza, Fighting, Duo w których również zawodnicy Myślenickiego Bastionu wzięli udział. Zawodnik klubu Maciej Tyrpa po dwóch zaciętych bojach zdobył złoty medal, a Krystian Kaczmarczyk srebrny medal.

Na słowa uznania zasługuje Mikołaj Tyrpa który po zaledwie pół roku treningu walczył i dzielnie stawił czoła dużo bardziej doświadczonym rywalom jest to dowód, iż warto zainteresować się tym sportem.

informacja Bastion Myslencie

Polub tą informację i podziel się ze znajomymi.

Powiązane wiadomości

Napisz komentarz

Lub