“Uwielbiam ten moment” utwór Natalii Opyrchał – nowość na naszej liście przebojów

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Czas wakacji nieubłaganie dobiega końca, a to sygnał, że w radio KMY.pl kończy się okres powtórek i wracamy do normalnego rytmu. Nowe audycje, nowa ramówka i dużo nowości muzycznych. Na początek chcemy Wam zaprezentować utwór “Uwielbiam ten moment”. Już od dziś można głosować na ten utwór na liście przebojów radia KMY.pl.

Natalia Opyrchał, ur. 1996 – jedna z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia. Śpiewa, pisze teksty, komponuje, gra na gitarze i pianinie. Od najmłodszych lat wspierana przez rodzinę, która szybko odkryła, że Natalia obdarzona jest wyjątkową muzyczną intuicją. Natalia śpiewa od 4 roku życia, ale w kręgach artystycznych zaadoptowała się kilka lat temu, poznając rolę muzyki z nowej perspektywy. Ukończyła Szkołę Muzyczną YAMAHA w Wadowicach, Akademię Muzyczną w Łodzi na wydziale Wokalno-Aktorskim (kierunek: wokalistyka estradowa), a także Uniwersytet Ekonomiczny na wydziale Finansów i Prawa.

Zdobywczyni wielu prestiżowych nagród m.in. Osobowość Roku 2018, Na Drodze Do Sukcesu 2018, laureatka wielu konkursów m.in. Talentów Małopolski. Współpracowała z Jackiem Mejerem (MEZO), z którym zaśpiewała utwór ,,Uwielbiam ten moment”, który skomponował Igor Jaszczuk.

Od kilku lat koncertuje głównie na południu Polski – w Wadowicach, Kalwarii Zebrzydowskiej, Krakowie oraz na Podhalu. Jej największą motywacją do dalszej pracy jest pasja do muzyki, chęć rozwoju osobistego, a także publiczność, którą cały czas chce zaskakiwać swoją twórczością.

Powiązane wiadomości

Dodaj komentarz

Proszę się zalogować aby komentować.
  Subskrybuj  
Powiadom o