VII Integracyjny Piknik Rodzinny w Myślenicach

Niedzielne popołudnie na Górnym Przedmieściu w Myślenicach upłynęło pod znakiem wspaniałej, rodzinnej atmosfery. To za sprawą Integracyjnego Pikniku Rodzinnego, który po raz siódmy zorganizowało Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Gminy Myślenice.

Jak zawsze podczas tej imprezy na wszystkich przybyłych czekała moc atrakcji w postaci dmuchanego zamku, animacji i zabaw dla dzieci w tym malowania twarzy. Dla tych którzy chcieli rozwijać swoje pasje przygotowano zajęcia ceramiczne, plastyczne oraz decoupage. Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza Myślenice wraz z Służbą Maltańską zaprezentowały pokazy pierwszej pomocy również z udziałem psów ratowniczych. Nie zabrakło również atrakcji dla pasjonatów motoryzacji, a te zapewnił Myślenicki Klub Motorowy, a to i tak tylko część atrakcji z których mogły skorzystać całe rodziny, które przybyły na ten piknik.

Tradycyjnie już temu wydarzeniu towarzyszyła loteria fantowa z bardzo atrakcyjnymi nagrodami, zaś na smakoszy czekało bogate zaplecze kulinarne w postaci grilla, bufetu z ciepłymi i zimnymi napojami. Dla amatorów słodkości przygotowano ciasta domowe i czekoladową fontannę, a wiejski stół przyciągał wszystkich kochających regionalne specjały.

Oprawę muzyczną podczas pikniku zapewnił DJ Napoleon.

Kolejny raz Integracyjny Piknik Rodzinny był wydarzeniem na które przybyły całe rodziny i jak zawsze panowała tutaj wspaniała rodzinna atmosfera. Warto również podkreślić, że niezmiennie organizacja tego wydarzenia przez Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Gminy Myślenice stała na najwyższym możliwym poziomie.

 

 


Polub tę informację i podziel się ze znajomymi.

Powiązane wiadomości

komentuj wpis

Lub

Witaj !

JEŚLI NASZE MEDIA MAJĄ :

SŁYSZEĆ , WIDZIEĆ , MÓWIĆ

MUSIMY MIEĆ NA TO PIENIĄDZE – WIĘC

WESPRZYJ KMY.PL