VII Myślenicki Zlot MINI

VII Myślenicki Zlot MINI

W weekend 6-8 lipca w Myślenicach odbywał się “VII Myślenicki Zlot MINI” zorganizowany przez miłośników tych pięknych samochodów które od wielu lat przemierzają wszystkie trasy świata. Zlot organizowany pod patronatem “MINI Klub Polska” .

W niedzielę punktualnie o 9.30 wyruszyła kolumna samochodów pod eskortą policji z Zarabia na Rynek. Podczas głośnego i kolorowego przejazdu można było podziwiać samochody które prezentowały się znakomicie i pokazały że jedna seria samochodów produkowana od wielu lat po dzień dzisiejszy ma wiele odmian lecz jedną wspólną cechę – duszę pod maską i miłość w sercach właścicieli.

Po przybyciu na Rynek mini ustawiły się w dwa rzędy i prezentowały swoje uroki i różnorodność wszystkim którzy przybyli do centrum miasta podziwiać i porozmawiać o tych samochodach.

 

VII Myślenicki Zlot MINI VII Myślenicki Zlot MINI VII Myślenicki Zlot MINI VII Myślenicki Zlot MINI VII Myślenicki Zlot MINI VII Myślenicki Zlot MINI VII Myślenicki Zlot MINI VII Myślenicki Zlot MINI VII Myślenicki Zlot MINI VII Myślenicki Zlot MINI VII Myślenicki Zlot MINI VII Myślenicki Zlot MINI VII Myślenicki Zlot MINI VII Myślenicki Zlot MINI VII Myślenicki Zlot MINI VII Myślenicki Zlot MINI VII Myślenicki Zlot MINI VII Myślenicki Zlot MINI VII Myślenicki Zlot MINI VII Myślenicki Zlot MINI
 

 

Polub tą informację i podziel się ze znajomymi.

Powiązane wiadomości

komentuj wpis

Lub