Viki Gabor, Robert Lewandowski i Cristiano Ronaldo grają dla SMYK FESTU!

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Ostatnie dni dzielą nas od tegorocznej edycji SMYK FEST 2020 podczas której na scenie zobaczymy Viki Gabor, Humama Ammari i Krzysztofa Iwaneczko. Wydarzenie poprowadzi m.in.: Julia Kamińska!

Już w niedzielę 30 sierpnia na stronie: www.facebook.pl/smykfest od godz.17:00 będzie transmitowany tegoroczny koncert SMYK FEST 2020. Ze względu na sytuacje sanitarno- epidemiologiczną tegoroczne wydarzenie dostępne będzie tylko online – bez udziału publiczności.
W dniach 29-30 sierpnia na terenie miasta Myślenice będą kwestować wolontariusze akcji. W imieniu organizatorów prosimy Państwa o wsparcie i zasilenie puszek wolontariuszy dowolnymi datkami. Każda złotówka to realna pomoc dla Hani Grzechackiej i Karolinki Palacz, ponieważ 100% zebranych środków będzie przekazana na ich leczenie i rehabilitacje.

W tych samych dniach zapraszamy wszystkich sympatyków „Cukierenki dla Smyków” do butiku MonoDe ul. Rynek 5 w Myślenicach, gdzie Sylwia Bała będzie serwować słodkie cegiełki – bezowe lizaki. Niepowtarzalne, ręcznie robione i najpyszniejsze bo prosto z serca – a 100% ze sprzedaży również trafi do SMYKÓW!

Zachęcamy także do udziału w licytacjach na Charytatywni Allegro, gdzie mogą Państwo wylicytować niezwykłe przedmioty przekazane m.in. przez: Roberta Kubicę, Cristiano Ronaldo, Roberta Lewandowskiego czy legendarny zespół SCORPIONS: https://allegro.pl/uzytkownik/FundacjaAkuratna?bmatch=baseline-product-cl-eyesa2-engag-dict45-uni-1-5-0813

Komu pomagamy?

HANIA GRZECHACKA
Mieszkanka Myślenic.
Hania jest jedyną osobą w Polsce i 15-tą na świecie ze zdiagnozowaną mutacją genu CACNA 1S. Lekarze z całego świata wiążą tę mutację z chorobą miopatia.
Dziewczynka jest wiotka osiowo, nie połyka, jest karmiona przez zgłębnik tzw. Pega.
Nie trzyma głowy, nie siedzi. Rehabilitacja Hani daje już pierwsze pozytywne efekty, dlatego musimy zapewnić jej ciągłość rehabilitacji. Miesięczny koszt leczenia i rehabilitacji dziecka to ponad 5 tysięcy złotych. Dodatkowo Hania potrzebuje specjalistycznego sprzętu (koflator, wózek i theratogs), którego łączny koszt to 41 tysięcy złotych.

KAROLINKA PALACZ
Mieszkanka Limanowej.
Karolinka urodziła się w 2009 roku z zespołem Downa i chorym sercem. W 5 tygodniu życia wystąpiły u niej pierwsze ataki padaczki, a w 4 miesiącu życia przeszła operację serca. Dziewczynka urodziła się również z wiotkością mięśni, przez co wymaga ciągłej rehabilitacji.
W lutym 2020 r. Karolinka zachorowała na ostrą białaczką limfoblastyczną. Od tej pory przebywa w szpitalu w Prokocimiu. Dziewczynkę wkrótce czeka przeszczep, a następnie długie i kosztowne leczenie i rehabilitacja. W ocenie lekarzy koszt leczenia i rehabilitacji to około 120 tysięcy złotych.
Organizatorami koncertu są Fundacja Akuratna oraz Stowarzyszenie Sportownia.
Głównymi Partnerami wydarzenia są:
Fundacja Orlen, Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice – Pan Jarosław Szlachetka, Sport Myślenice, AS Garnitex oraz: Stalmika, PSB Mrówka, Galeria Myślenicka, Drukarnia Grafipack, Remar – Marek Bizoń.
Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.
Zbiórka Publiczna zatwierdzona przez Ministerstwo Sprawa Wewnętrznych i Administracji o nr: 2020/2120/OR

Tegoroczny SMYK FEST – może być wyjątkowy właśnie dzięki Tobie. Pomagaj razem z nami!

Powiązane wiadomości

0 0 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x