W noworocznych derbach Myślenic Dalin pokonuje Orła 3:0

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dotychczasowa rywalizacja pomiędzy piłkarzami Dalinu i Orła wyglądała następująco. W 10 meczach sześciokrotnie wygrywała drużyna Dalinu, jedną wygraną w 2018 roku zanotował Orzeł i były 3 remisy.

Dzisiejsze derby to już 11 rywalizacja drużyn z Myślenic, rozgrywany mecz w pierwszy dzień nowego roku na stałe wpisał się w sportową tradycję. Na sztucznym boisku na przeciw siebie stanęły drużyny Dalinu i Orła. Po pamiątkowym zdjęciu obu drużyn z sędziami, trenerami i burmistrzem Myślenic. Pierwsze podanie w wykonaniu burmistrza Jarosława Szlachetki rozpoczęło zmagania drużyn z Myślenic, które od lat tak właśnie rozpoczynają nowy rok kalendarzowy.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym. W drugiej na boisku i w wyniku wiać już było przewagę piłkarzy Dalinu. Pierwszą bramkę dla Dalinu i pierwszą bramkę na myślenickich boiskach w roku 2020, zdobył Szymon Burkat. Kolejny gol to dzieło Adriana Grzybka. Wynik meczu ustalił Tomasz Pilch z rzutu karnego.

W myślenickich derbach 2020 piłkarze Dalinu pokonali Orła 3:0.

Kolejny raz o zgromadzonych kibiców i publiczność zadbała Ochotnicza Straż Pożarna z Górnego Przedmieście serwując wspaniałą grochówkę oraz ciepłe napoje.

 

Powiązane wiadomości

Dodaj komentarz

Proszę się zalogować aby komentować.
  Subskrybuj  
Powiadom o