Wakacje spędzamy w dobrym klimacie w Dobczycach

Sceneria dobczyckiego Starego Miasta i murów miejskich skradła serca kinomaniaków. W ramach projektu „Kino w dobrym klimacie”, ciepłe wakacyjne wieczory mieszkańcy i przyjezdni mieli okazję spędzić uczestnicząc w kinie plenerowym.

Nie inaczej było w ubiegły piątek, francusko-belgijska komedia „Czym chata bogata” rozbawiła widzów, którzy chętnie odpowiedzieli na zaproszenie. Gatunki filmowe wyświetlane podczas pokazów są różnorodne, każdy znajdzie coś dla siebie. Wcześniej pojawił się film akcji „Pasażer” czy musical „La La Land”.

Jak zapowiedzieli organizatorzy, patrząc na tak ogromne zainteresowanie, nie sposób poprzestać na tych kilu seansach i już dziś zapraszają na zakończenie wakacji w dobrym klimacie 31. sierpnia, tradycyjnie na Starym Mieście.
Dzięki temu projektowi w Dobczycach ożyła zupełnie nowa strefa kulturowa, która jak mają nadzieję organizatorzy, zostanie jeszcze niejednokrotnie wykorzystana.

Projekt “Kino w dobrym klimacie” wspólnie realizuje Biuro Promocji Urzędu Gminy i Miasta Dobczyce, Stowarzyszenie Sympatyków i Absolwentów Zespołu Szkół w Dobczycach, MGOKiS Dobczyce oraz dobczycki odział PTTK.

Projekt realizowany jest przy wsparciu Kalejdoskopu Partnerstwa, który jest realizowany w ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności – Lokalne Partnerstwa PAFW.

informacja GiM Dobczyce

 

Polub tę informację i podziel się ze znajomymi.

Powiązane wiadomości

komentuj wpis

Lub

Witaj !

JEŚLI NASZE MEDIA MAJĄ :

SŁYSZEĆ , WIDZIEĆ , MÓWIĆ

MUSIMY MIEĆ NA TO PIENIĄDZE – WIĘC

WESPRZYJ KMY.PL