Informacje  

Weekend z WOŚP – Orkiestra już gra w SP 2 w Myślenicach

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już 26 raz. Tradycyjne już weekend z WOŚP rozpoczyna Szkoła Podstawowa nr 2 w Myślenicach gdzie na rzecz Orkiestry zorganizowano kiermasz ciast i ciasteczek.

Słodkie pyszności przygotowane przez uczniów, rodziców i nauczycieli jak zawsze zachwycają swoim smakiem, zapachem i wyglądem. Jak co roku nie brakuje również kupujących, a warto przypomnieć, że całkowity dochód z kiermaszu przekazany będzie na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Czerwone serduszka juz widać na ubraniach uczniów czyli 26. finał można uważać za otwarty. Mamy w Myślenicach również “mobilną skarbonkę WOŚP” , jak mówi jej właściciel od wczoraj w puszcze pojawiły się pierwsze wpłaty a on deklaruje że dotrze w dowolne miejsce powiatu , gdzie znajdzie się chętny do przekazania datku na WOŚP. Należy podkreślić, że inicjator i właściciel “mobilnej skarbonki” Pan Stefan jest chyba jednym z najstarszych kwestorów na rzecz orkiestry, mając 75 lat zawstydza dużo młodsze osoby pomysłowością i energią, a nade wszystko zaangażowaniem.

Widzimy się w weekend i bijemy następny rekord tym razem na rzecz noworodków.

 

Polub tą informację i podziel się ze znajomymi.

Michał SYNOWIEC

Powiązane wiadomości

Napisz komentarz

Lub

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.