Wielka Gala Kalejdoskopu Partnerstwa

Piątkowy wieczór (29.09) w Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu gościł w swoich murach ludzi których łączy chęć do działania, do pomagania innym, do tworzenia form i platform współpracy, mających wspólny cel i łatwo osiągających zamierzony rezultat. Tacy właśnie są ludzie działający wspólnie w ramach projektu “Kalejdoskop Partnerstwa”. To w ich głowach zrodził się pomysł wspólnego działania i podejmowania wyzwań a co najważniejsze promowania ludzi z pasją.

Gala to podsumowanie pierwszego roku działalności, pokazanie jak wielki sukces, jak dużo siły i jaki efekt przyniosła wspólna praca w przez ten okres. Piękna impreza która nie tylko miała być świętem i podsumowaniem pierwszego okresu działalności. Jako że tworzą tę grupę ludzi czynu, ludzie mocno angażujący się więc i tej okazji nie mogli zmarnować bez przekucia w efekt. Spotkanie wielu zaproszonych osób było wspaniałą okazją do licytacji bardzo atrakcyjnych rzeczy materialnych i nie materialnych, której celem była zbiórka funduszy na rzecz Funduszu Stypendialnego “Kalejdoskop Pasjonatów”. Wymieńmy tutaj tylko ułamek licytowanych atrakcji w śród których były m. in. koszulka z podpisem Roberta Lewandowskiego, książka Dekalog Nawałki z podpisem legendarnego trenera oraz wycieczka do Brukseli i kolacja z Różą Thun.

Licytację prowadziło dwóch wspaniałych panów : Piotr Szewczyk i Wojciech Żądło którzy swym urokiem i darem przekonywania podbijali kolejne oferty aż do satysfakcjonujących i wysokich poziomów.

Podczas takiej wspaniałej imprezy nie mogło się obyć bez znakomitej oprawy kulturalnej którą zapewniły : koncert Roberta Kasprzyckiego oraz występy Kabaretu “Czyli Show”.

Wspaniale że tacy ludzie są pośród nas, osoby które swój czas i energię przeznaczają na tak szczytne cele i współpracę mającą w finale pomagać innym a zarazem budować mosty pomiędzy ludźmi i pokazujących sens i cel podejmowanych wspólnie działań. Jeszcze raz gratulujemy podjętej inicjatywy, wytrwałości i pomysłowości.

Zwycięzca Funduszu Stypendialnego w tym roku został Zbigniew Kaleta – znany miłośnik i propagator teatru, opiekun i twórca Teatru “Przy Drodze”, ale gratulacje należą się wszystkim naszym pretendentom do Funduszu Stypendialnego “Kalejdoskop Pasjonatów”.

Niebawem obszerna relacja z tego wydarzenia.

 

[post_gallery]
 

Powiązane wiadomości

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content