Wiśniowski Jarmark Rzemiosł i Zawodów Tradycyjnych

Już teraz pragniemy Państwa serdecznie zaprosić na jedno z wydarzeń, “Wiśniowski Jarmark Rzemiosł i Zawodów Tradycyjnych”, który odbędzie się w sobotę 6 lipca 2019 roku w centrum, wokół Domu Kultury w Wiśniowej (woj. małopolskie). Jarmark będzie częścią większego lokalnego wydarzenia plenerowego – “Wiśnióweczki 2019”.

W drugi dzień 7 lipca zapraszamy na “Festiwal Kultury Beskidu Wyspowego “Beskidzkie Rytmy i Smaki”. Będzie nam niezmiernie miło jeśli uda się Państwu wysłać w tym terminie do Wiśniowej swoją delegację. Więcej informacji o samym jarmarku (program, wystawcy, występujący, warsztaty, wydarzenia towarzyszące) sukcesywnie będzie się pojawiać tutaj: http://wisniowskijarmark.gokis-wisniowa.pl/jarmark/ oraz w mediach Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Wiśniowej http://gokis-wisniowa.pl/, https://www.facebook.com/GOKiS.Wisniowa/.

Również 6 lipca w trakcie jarmarku będzie mieć miejsce wystawa “Wiśniowskie dziedzictwo w dawnym obiektywie” – efekt inwentaryzacji zdjęć udostępnionych przez samych mieszkańców gminy. Następnie wystawa będzie mieć kontynuację w formie wirtualnej na stronie: wystawa

We wrześniu 2019, podczas konferencji podsumowującej projekt, odbędzie się promocja książki “HANDMADE IN WIŚNIOWA. WIŚNIOWSKO RYNCNO ROBOTA.

O najbardziej materialnym z niematerialnych aspektów dziedzictwa kulturowego w pogranicznej gminie Wiśniowa”, nad którą właśnie pracujemy: monografia.

informacja GOKiS Wiśniowa

Powiązane wiadomości

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content