Wspaniały bal w szczytnym celu

Remiza OSP w Poznachowicach Dolnych to miejscem gdzie odbył się wspaniały bal charytatywny, którego celem była zbiórka środków na leczenie i rehabilitacje Klaudii. Piękna impreza i szczytny cel zgromadziły tłumy osób które chciały miło spędzić czas, a zarazem pomóc w zbiórce pieniędzy dla chorej sąsiadki.

Podczas całonocnej zabawy w balu wzięło udział około 170 osób, po za wejściówkami z których dochód przeznaczony był na wspomniany wcześniej cel, można było licytować atrakcyjne przedmioty i to wzbudziło największe zainteresowanie. Podczas zabawy brawurowo prowadzonej przez Dorotę Ruśkowską i Tomasza Susia wylicytowano m. in. przejazd w rajdzie wielickim, pobyt w Grand Chotowa, kolacje w restauracjach Siedem Smaków i Siwy Dym, a najwyższą cenę osiągnęła koszulka Roberta Lewandowskiego która została wylicytowana za 4 300 zł.

Wspaniała zabawa trwała do rodzin porannych, a cały czas podczas imprezy akompaniował zespół Avantago. Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do tego by umożliwić organizację akcji, darczyńcom, licytującym oraz wszystkim którzy choćby małą swoją cegiełkę dorzucili do leczenie i rehabilitacji Klaudii.

 

Polub tą informację i podziel się ze znajomymi.

Powiązane wiadomości

komentuj wpis

Lub