Wybory 2019 w radio KMY.pl – poznaj kandydatów z powiatu myślenickiego

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Rozpoczynamy cykl audycji w których chcemy zaprezentować liderów lub reprezentantów z list komitetów jakie zarejestrowały swoich kandydatów z naszego powiatu. Wystosowaliśmy zaproszenie do każdego komitetu i czekamy na potwierdzenie chęci uczestnictwa w naszych audycjach.

Co tydzień w piątki o godzinie 19.00 zapraszamy do radia KMY.pl gdzie chcemy porozmawiać o kandydatach, o programie ich ugrupowań oraz o pomysłach kandydatów na ich pracę poselską. Jednocześnie chcemy zaprosić naszych słuchaczy do zadawania pytań zaproszonym przez nas gościom za naszym pośrednictwem dlatego prosimy o przesyłanie pytań jakie chcielibyście zadać kandydatom na posłów.

Mamy nadzieję że w ten sposób uda nam się porozmawiać z przedstawicielami wszystkich czterech komitetów i przybliżyć naszym słuchaczom program ich ugrupowań oraz osobisty program kandydatów.

Już w ten piątek naszym i Waszym gościem będzie Miłosz Motyka reprezentujący PSL. Pytania do kandydata prosimy nadsyłać do czwartku (19 września do godziny 20.00) za pomocą naszego formularza kontaktowego. Czekamy na potwierdzenia komitetów i zapraszamy do radia KMY.pl.

 

Powiązane wiadomości

Dodaj komentarz

Proszę się zalogować aby komentować.
  Subskrybuj  
Powiadom o