Wydarzenia nad którymi patronat medialny objął nasz portal zostały wyróżnione i oznaczone kolorem

 Jeśli planujesz wydarzenie, wystawę, spotkanie i chcesz by znalazła się o nim informacja na KMY.pl napisz do nas oraz zapoznaj się z warunkami patronatu.

REKLAMA

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

100-lecie Niepodległości. Posadzenie Dębu Pamięci “Józef”

2018-11-09 13:00 - 14:00

Uczczenie 100 rocznicy odzyskania Niepodległości posadzeniem dębu. Odzyskanie niepodległości w 1918 roku mieszkańcy Ziemi Myślenickiej uczcili m.in. zasadzeniem przed budynkiem myślenickiego Sokoła dębu, który do dziś przypomina o tym dziejowym wydarzeniu. Postanowiliśmy powtórzyć ten czyn naszych dziadów i ojców w 100 lat później. Wybraliśmy najbardziej odpowiednie i godne miejsce na terenie naszej gminy jakim jest okolica kopca marszałka Józefa Piłsudskiego w Osieczanach. Chcielibyśmy, aby sadzenie dębu w tym miejscu było ważnym wydarzeniem patriotycznym dla wszystkich mieszkańców naszego regionu, a szczególnie mieszkańców Osieczan, których przodkowie usypali kopiec. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w tym akcie.

Zapraszają: Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice, Myślenicki Demokratyczny Klub Dyskusyjny, Społeczny Komitet Opieki nad Kopcem im. Józefa Piłsudskiego w Osieczanach i Stowarzyszenie “Nasze Osieczany”.

Polub tą informację i podziel się ze znajomymi.

Szczegóły

Data:
2018-11-09
Czas:
13:00 - 14:00

GALERIA

Zobacz zdjęcia z wydarzeń sportowych, kulturalnych, społecznych i innych atrakcyjnych spotkań w powiecie myślenickim
« 1 z 174 »

Portal KMY.pl obejmuje patronat medialny nad ciekawymi wydarzeniami, jeśli interesuje Cię nasz patronat i większa promocja Twojego wydarzenia zapraszamy do zapoznania się z warunkami patronatu medialnego.

Witaj !

JEŚLI NASZE MEDIA MAJĄ :

SŁYSZEĆ , WIDZIEĆ , MÓWIĆ

MUSIMY MIEĆ NA TO PIENIĄDZE – WIĘC

WESPRZYJ KMY.PL