Wydarzenia nad którymi patronat medialny objął nasz portal zostały wyróżnione i oznaczone kolorem

 Jeśli planujesz wydarzenie, wystawę, spotkanie i chcesz by znalazła się o nim informacja na KMY.pl napisz do nas oraz zapoznaj się z warunkami patronatu.

REKLAMA

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

NAJWIĘKSZE KOZAKI W MIEŚCIE, CZYLI I TURNIEJ SOŁECTW O PUCHAR BURMISTRZA

25 sierpnia 15:00 - 17:00

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Tego jeszcze nie było w Dobczycach!

Trzynaście drużyn reprezentujących sołectwa gminy Dobczyce powalczą 25 sierpnia o puchar przechodni Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce.

Zmierzą się w specjalnie z tej okazji przygotowanych konkurencjach. Będzie przeprawa przez “rzekę” na taczkach, czyli „przewieź babę przez Rabę”, czy drużynowa sztafeta z kapustą na łopacie, rzut gumiakiem i inne. Będzie liczyć się sprawność, pomysłowość i wiedza o tradycjach rolniczych i gminie Dobczyce. Jeśli chcecie zobaczyć na własne oczy, jak sprytnie radzą sobie w zabawnych konkurencjach, przyjdźcie koniecznie na błonia RCOS. Turniej poprowadzi gospodarz gminy Dobczyce, burmistrz Tomasz Suś. Początek o godzinie 15:00.

Nagrody o wartości 1000 zł, 700 i 500 zł funduje Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce, a słodycze dla 7 śmiałków I, II i III miejsca firma Wawel S.A.

Wieczorem wystąpi zespół Zocha Band, który zabawi wszystkich skoczną muzyką. Na błoniach stanie również stoisko ze słodyczami z Wawelu, gdzie będzie można spróbować czekoladowych smakołyków. 

Szczegóły

Data:
25 sierpnia
Czas:
15:00 - 17:00
Wydarzenie Category:

Organizator

Urząd Gminy i Masta Dobczyce
Telefon:
12 372 17 00
Email:
ugim@dobczyce.pl
Strona internetowa:
http://www.dobczyce.pl/

Miejsce

Regionalne Centrum Oświatowo-Sportowe
ul.Szkolna 43
Dobczyce, 32-410 Polska
+ Google Map

 

GALERIA

Zobacz zdjęcia z wydarzeń sportowych, kulturalnych, społecznych i innych atrakcyjnych spotkań w powiecie myślenickim
« 1 z 174 »

Portal KMY.pl obejmuje patronat medialny nad ciekawymi wydarzeniami, jeśli interesuje Cię nasz patronat i większa promocja Twojego wydarzenia zapraszamy do zapoznania się z warunkami patronatu medialnego.