I Małopolska Wystawa i Pokazy Militarne Kuter Port

W czerwcu br. na terenie Kuter Port Nieznanowice (gmina Gdów, powiat wielicki) otwarta została plaża oraz strzeżone kąpielisko, zajmujące łącznie obszar o powierzchni blisko 1,5 ha. Do dyspozycji gości jest akwen, w którym wydzielono trzy strefy głębokości (dla dzieci, dla nieumiejących pływać oraz dla umiejących pływać), plaża usypana z miękkiego białego piasku oraz rozległy teren trawiasty.

Już we wrześniu na tym terenie odbędzie się „I Małopolska Wystawa i Pokazy Militarne Kuter Port”. Impreza będzie trwać przez trzy weekendy: 12–13 września, 19–20 września oraz 25–26 września 2020 r. W tych dniach zaplanowana jest kumulacja atrakcji, z kolei w dni powszednie dostępna będzie wystawa pojazdów militarnych.

W programie imprezy znajdą się m.in.: pokazy i prezentacje kilkudziesięciu pojazdów militarnych, jazda dynamiczna, TankCrash, przejażdżki wybranymi pojazdami, bitwa na kolory i wiele innych atrakcji. Możliwe będzie również sprawdzenie się na strzelnicy wojskowej czy skosztowanie dań z wojskowej kuchni. Zorganizowana zostanie też wystawa historyczna związana z Gdowem i oraz kino letnie,
w którym wyświetlane będą filmy o tematyce wojskowej.

Do udziału w wydarzeniu zaproszeni są wszyscy zainteresowani sztuką militarną, zarówno profesjonaliści, pasjonaci, jak i amatorzy. Impreza dedykowana jest każdemu, bez względu na wiek i płeć. Jak we wszystkich przedsięwzięciach Kuter Portu, bardzo mile widziane są rodziny z dziećmi.
W czasie imprezy będziemy wspierać Maksia, który szczególnie interesuje się militariami i wojskowością: https://www.facebook.com/maxwalczy/

Aktualne informacje zawsze można znaleźć na www.kuterport.pl i https://www.facebook.com/kuterport.nieznanowice

Data

25 - 26 wrz 2020
Zakończone!

Czas

08:00 - 18:00
Kategoria
Kod QR
REKLAMA

komentuj wpis

Skip to content