Otwarcie Wystawy “Radiowe Ślady Historii”

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zaprasza na otwarcie wyjątkowej wystawy “RADIOWE ŚLADY HISTORII”. Wydarzenie odbędzie się w dniu 17 lipca 2021r. (sobota), o godz. 11:00 na parterze budynku Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach (korytarz obok biura MGOKiS Dobczyce).

Swoją niezwykłą kolekcję starych radioodbiorników zaprezentuje dr inż. Ryszard Dulski, mieszkaniec Dobczyc, pasjonat i kolekcjoner. Właściciel i konserwator pięknych eksponatów przybliży historię swojej kolekcji, a także opowie ciekawostki o antenach, sygnałach, stacjach nadawczych, falach przestrzennych, konfiskatach, ruchu oporu, używaniu odbiorników radiowych w czasie wojny oraz ich specjalnej budowie. Udział w wystawie będzie niezwykłą lekcją historii i fascynującą lekcją techniki dla każdego.

Zachęcamy do licznego udziału w otwarciu wystawy, a także do odwiedzania wspaniałej kolekcji starych radioodbiorników w godzinach otwarcia biura MGOKiS Dobczyce (od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 21:00).

Dyskusja Facebook
Tagi: ,

Data

17 lipiec 2021
Zakończone!

Czas

11:00 - 13:00

Lokalizacja

Regionalne Centrum Oświatowo-Sportowe
Szkolna 43, 32-410 Dobczyce
Kategoria
Kod QR
REKLAMA
Skip to content