Spotkanie informacyjne Małopolska Lokalnie

Mieszkacie w Małopolsce? Macie interesujący pomysł na działanie w Waszej społeczności, ale nie macie pieniędzy, żeby go zrealizować? A może dopiero założyliście swoją organizację i nie wiecie, skąd wziąć środki na szkolenie dla wolontariuszy, którzy będą wspierać Waszą działalność? Odpowiedzią na te potrzeby może stać się Program Małopolska Lokalnie, w którym liczy się przede wszystkim pomysł!

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych przygotowała dla mieszkańców i młodych organizacji pozarządowych z terenu Małopolski konkurs grantowy z dofinansowaniem do 6000 zł podzielony na dwie ścieżki wsparcia:
• Projekty społeczne, jeśli jesteście młodą organizacją pozarządową lub grupą nieformalną,
• Projekty rozwojowe dla młodych organizacji pozarządowych.

 Nabór projektów rozpoczyna się 7 lipca i potrwa do 28 lipca 2021r.

Czym różni się konkurs Małopolska Lokalnie od innych?

Stawiamy na ciekawe pomysły i edukację. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wypracowała formułę w której fundusze zdobędą najlepsze pomysły, a nie najlepiej napisane wnioski. Jak co roku, będziemy koncentrować się na innowacyjnych projektach na rzecz dobra wspólnego w społecznościach lokalnych oraz na przemyślanych projektach rozwojowych dla organizacji. Ważnym elementem będzie także promocja działań lokalnych społeczników. mówi Agnieszka Węgrzyn, specjalistka ds. promocji Małopolska Lokalnie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.malopolskalokalnie.pl oraz uzyskać na spotkaniu informacyjnym w Starostwie

Powiatowym w Myślenicach – patrz poniżej:

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz ze Starostą Myślenickim zapraszają grupy nieformalne oraz młode organizacje pozarządowe zainteresowane pozyskaniem dotacji na lokalne działania do udziału w spotkaniu informacyjnym. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 12 lipca o godz. 16.00 w sali obrad Starostwa Powiatowego w Myślenicach, ul. Mikołaja Reja 13.

Kontakt do prowadzącej spotkanie, w nagłych przypadkach w dniu spotkania: Agnieszka Węgrzyn tel.  694 900 264

Program współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030.
Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa, Powiatu Oświęcimskiego, Powiatu Myślenickiego oraz Powiatu Wielickiego. Partnerem projektu jest Województwo Małopolskie.

Dyskusja Facebook

Data

12 lipiec 2021
Zakończone!

Czas

16:00 - 18:00
Starostwo Powiatowe w Myślenicach

Lokalizacja

Starostwo Powiatowe w Myślenicach
Mikołaja Reja 13, Myślenice
Strona WWW
https://myslenicki.pl/
Kategoria
Kod QR
REKLAMA
Skip to content