“Wyjątkowa” to nowy singiel Mateusza Mijala

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

24 czerwca Mateusz Mijal zaprezentował nowy singiel pt. “Wyjątkowa”. Jest to jego propozycja na hit lata 2020.

Taneczny utwór w sam raz na wakacyjne wypady z przyjaciółmi nad polskie morze lub w góry. Klip powstał w okresie nie łatwym dla polskiej branży artystycznej.

Nie był to łatwy projekt, na co dzień jestem otwarty na różne zwariowane pomysły, jestem optymistą, ale ostatnie miesiące bardzo mnie przygnębiły – brak możliwości koncertowania i brak narzędzi do wykonywania swojej pracy – nie był to najlepszy okres w moim życiu, dlatego gdy powstał pomysł abym zatańczył razem z tancerzami i tancerkami w moim klipie nie zastanawiałem się zbyt długo. Dlatego też ten utwór jest dla mnie wyjątkowy.opowiada o piosence i teledysku Mateusz.

W kilka dni od premiery licznik na YouTube pod wideoklipem wskazał ponad 300.000 wyświetleń i znalazł się na 20 miejscu na karcie czasu.
Piosenka obecnie zbliża się już do pierwszego miliona wyświetleń, a od poniedziałku utwór zagości na naszej liście przebojów. Jeśli ten kawałek Wam się spodoba to już od przyszłego tygodnia będzie można na niego głosować na naszej liście.

 

Powiązane wiadomości

1 1 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x