Wyróżniony strażak KP PSP Myślenice – II miejsce dla mł. ogn. Krzysztofa Druzgały w kategorii Najlepszego Strażaka Państwowej Straży Pożarnej

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

W dniu 6 października w Lutosławicach odbyła się Małopolska Gala Strażacka, na której rozstrzygnięte zostały konkursy w kategoriach:

  • Najlepsza Ochotnicza Straż Pożarna Województwa Małopolskiego 2019,
  • Najlepsza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Województwa Małopolskiego 2019,
  • Najlepszego Strażaka Ochotnika Województwa Małopolskiego 2019,
  • Najlepszego Strażaka Państwowej Straży Pożarnej Województwa Małopolskiego 2019.

Organizatorem konkursów był Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Krakowie. Patronat honorowy objął Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Z Komendy Powiatowej PSP w Myślenicach do konkursu na “Najlepszego Strażaka Państwowej Straży Pożarnej” został zgłoszony mł. ogn. Krzysztof Druzgała. Komisja konkursowa oceniała wg. kryteriów:

Udziału w akcjach ratowniczo-gaśniczych Państwowej Straży Pożarnej. Zaangażowanie w sprawy lokalne lub ponadlokalne. Udział w szkoleniach i kursach.

Komisja konkursowa doceniając zasługi i działalność mł. ogn. Krzysztofa Druzgały przyznała mu II miejsce w konkursie. Serdecznie gratulujemy wyróżnienia.

informacja PSP Myślenice – mł. bryg. Roman Ajchler

0 0 głosuj
Oceń artykuł

Powiązane wiadomości

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x