Wystartował 28 finał WOŚP. Na starcie tradycyjnie kiermasz w myślenickiej SP2

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Kolejny weekend w Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy przed nami. W Myślenicach jak nakazuje tradycja, jako pierwsi na starcie zbiórki WOŚP zameldowali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2. To tutaj kiermasz cist i ciastek daje sygnał, że rozpoczyna się okres gdzie puszki z serduszkiem zawładną powiatem i Polską.

Kiermasz szkolny przygotowywany jest przez uczniów, rodziców i grono pedagogiczne z “dwójki”. Całkowity dochód przekazany zostanie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, a słodkości przygotowane na kiermasz smakowały wszystkim, zaś uczniowie SP2 nie kryli ogromnej radości z faktu, że swoim działaniem mogą wspierać tak szczytny cel.

To początek 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego kulminacja nastąpi w niedzielę (12 stycznia) za sprawą wielu imprez, koncertów i wydarzeń przygotowanych by zachęcić do zbiórki i wspomóc dzieło jakim jest WOŚP.

Redakcja KMY.PL będzie jak zawsze z Wami podczas 28 Finału i będziemy relacjonować to co będzie się działo w naszym powiecie.

 

0 0 głosuj
Oceń artykuł

Powiązane wiadomości

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x