XIII WARSZTATY GOSPEL W SIEPRAWIU - KONCERT FINAŁOWY

XIII Warsztaty Gospel w Sieprawiu – Koncert Finałowy

Hala Widowiskowo-Sportowa w Sieprawiu stała się wczoraj miejscem, gdzie w niezwykłej atmosferze, można był delektować się najpiękniejszym brzmieniem muzyki Gospel. To właśnie dziś podczas Koncertu Finałowego XIII Warsztatów Gospel, kilkuset uczestników wystąpiło razem ze swoimi charyzmatycznymi instruktorami, by zaprezentować swoje umiejętności wokalne, które mogli doskonalić przez 3 dni trwania warsztatów. W tym roku instruktorami byli Tula Lynch, Wayne Elington oraz Gerald T. Smith.
Koncert był cudowny, koncert był wspaniały. Uczestnicy warsztatów razem z instruktorami i towarzyszącymi im muzykami, dali nam słuchaczom prawdziwą ucztę duchową i muzyczną. Pokazali nam jak pięknie można wielbić Boga śpiewem i jak wielką radość można z tego czerpać, do tego przekazali tę radość tak licznie zgromadzonej publiczności.

Wielkie brawa należą się również wszystkim tym, którzy dołożyli starań, aby ten koncert i te warsztaty kolejny raz stały na najwyższym możliwym poziomie.

 

 

 

XIII WARSZTATY GOSPEL W SIEPRAWIU - KONCERT FINAŁOWY XIII WARSZTATY GOSPEL W SIEPRAWIU - KONCERT FINAŁOWY XIII WARSZTATY GOSPEL W SIEPRAWIU - KONCERT FINAŁOWY XIII WARSZTATY GOSPEL W SIEPRAWIU - KONCERT FINAŁOWY XIII WARSZTATY GOSPEL W SIEPRAWIU - KONCERT FINAŁOWY XIII WARSZTATY GOSPEL W SIEPRAWIU - KONCERT FINAŁOWY

Polub tę informację i podziel się ze znajomymi.

Powiązane wiadomości

komentuj wpis

Lub

Witaj !

JEŚLI NASZE MEDIA MAJĄ :

SŁYSZEĆ , WIDZIEĆ , MÓWIĆ

MUSIMY MIEĆ NA TO PIENIĄDZE – WIĘC

WESPRZYJ KMY.PL