XXIV Dni Dobczyc z gwiazdami i wspólną zabawą

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Trzy dniowe święto Dobczyc to doskonała organizacja i moc atrakcji. Jak zawsze tłumy ściągały pod scenę gwiazdy, a tych w tym roku nie brakowało.

W piątek na dobczyckiej scenie odbywała się zabawa przy setach serwowanych przez krakowskiego producenta i dj -Gromeego! Jego kawałki goszczą w najlepszych klubach i na festiwalach, a w ten weekend zagościły również w Dobczycach, gromadząc bardzo dużą publiczność, która bawiła się znakomicie.

W sobotę gwiazdą był polski wokalista gatunku dance Czadoman, którego utwór „Ruda tańczy jak szalona” zna niemal każdy. Niedziela należała do muzyki pop, podczas ostatniego dnia Dni Dobczyc wystąpili bowiem Mateusz Mijal i Damian Holecki.

Na scenie nie zabrakło także dobczyckich artystów – w sobotę przed Oficjalnym Otwarciem Dni Dobczyc wystąpiła Sekcja Wokalna MGOKiS, a w niedzielę Orkiestra Dęta „Dobczyce”.

W niedzielnym odbyło się również przyznanie wyróżnienia “Honorowy Ambasador Gminy i Miasta Dobczyce” oraz nagrodzenie Przedsiębiorcy Roku 2018.

Tradycyjne Wesołe Miasteczko – Luna Park, to miejsce szczególnie odwiedzane przez najmłodszych wraz z ich opiekunami. Dodatkową atrakcją był balon który “parkował” na boisku Raby Dobczyce.

 

 

 

Powiązane wiadomości

Dodaj komentarz

Proszę się zalogować aby komentować.
  Subskrybuj  
Powiadom o