Audycja radio KMY.pl - Tomasz SUŚ

Zapytaj swojego parlamentarzystę lub samorządowca – nowe audycje w radio KMY.pl

Uruchamiamy kolejny cykl audycji w naszym radio. Tym razem będziemy się starać do naszego studia zapraszać parlamentarzystów i samorządowców , którym w Waszym imieniu będziemy zadawać pytania jakie nasi słuchacze nadeślą do gościa audycji. Chcemy w ten sposób stworzyć możliwość lepszej komunikacji pomiędzy mieszkańcami naszego powiatu a osobami jakie w naszym imieniu sprawują władze i od których zależą decyzję na poziomie samorządowym czy krajowym.

Będziemy starać się zapraszać samorządowców z gmin powiatu myślenickiego oraz przedstawicieli powiatu, a także parlamentarzystów wybranych z naszego okręgu wyborczego.

Jako pierwszy na nasze zaproszenie pozytywnie odpowiedział wicestarosta Powiatu Myślenickiego Tomasz SUŚ i właśnie on będzie pierwszym gościem audycji.  Planowana emisja i rozpoczęcie cyklu to piątek 13 kwietnia godzina 18.30. Czekamy na Wasze pytania, które można przesyłać za pomocą poniższego formularza, zamykamy możliwość przesyłania pytań w czwartek 5 kwietnia w godzinach wieczornych.

Mamy dużą nadzieję że właśnie takie audycje spodobają się słuchaczom radia KMY , szczególnie iż coraz bliżej wybory samorządowe i będzie okazja zapytać, dopytać czy wypytać samorządowców o nurtujące słuchaczy problemy. Czekamy na Wasze pytania i czekamy i zapraszamy samorządowców i parlamentarzystów do naszego studia.

Formularz pytań do gościa audycji 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy

Zapytanie do audycji gość :

Temat

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapytania (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Polub tą informację i podziel się ze znajomymi.

Powiązane wiadomości

komentuj wpis

Lub

Witaj !

JEŚLI NASZE MEDIA MAJĄ :

SŁYSZEĆ , WIDZIEĆ , MÓWIĆ

MUSIMY MIEĆ NA TO PIENIĄDZE – WIĘC

WESPRZYJ KMY.PL