Zgrupowanie szkoleniowe Kadry Wojewódzkiej w zapasach – Myślenice 05-19.07.2020

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

W połączonym zgrupowaniu Kadr Wojewódzkich w stylu wolnym, klasycznym i w zapasach kobiet uczestniczyło 35 zawodników i zawodniczek z 4 klubów województwa małopolskiego. Wśród nich znajdowało się czterech zawodników KS Dalin. Byli to juniorzy i kadeci: Krzysztof Szpakiewicz, Jan Mastela, Mikołaj i Wojciech Łętocha. W stylu klasycznym treningi prowadzili trenerzy: Piotr Kudas i Marek Witek z Krakowa, oraz Wojciech Wołowicz z Jaroszowca, a zajęcia koordynował Ryszard Szpakiewicz.

Uczestnicy mieszkali w bardzo dobrych warunkach w Hotelu Park, a wyżywienie było rewelacyjne. Program zgrupowania był bardzo urozmaicony i oprócz zajęć na macie obejmował piesze wyprawy na okoliczne szczyty i szlaki turystyczne, biegi krótko i długodystansowe, oraz kąpiele na basenie. Nasi zawodnicy mieli na macie bardzo ciężkie zajęcia z trenerem Wołowiczem, ale potrafili się dostosować do reżimów treningowych, tym bardziej, że trener potrafił ich zmotywować swoim zaangażowaniem.

Podczas grilla zorganizowanego na koniec obozu uczestnicy przygotowali program rozrywkowy w którym obok skeczów zaprezentowali humorystyczne piosenki na tematy obozowe, oraz podziękowania dla gospodarza i pracowników hotelu.

informacja KS Dalin – Zapasy

Powiązane wiadomości

4 1 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x