Zmiany w archiwum radiowym i podcastach

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Do końca wakacji planujemy zmiany w obecnym archiwum radiowym oraz ze sposobem udostępniania podcastów w serwisach zewnętrznych. Nasze archiwum zniknie ze strony w tej formie jaka jest obecnie. Nasze audycje nie będą również dostępne w serwisach zewnętrznych takich jak MixCloud czy na platformach które umożliwiały nam obecnie udostępnianie ich w formie podcastów. Oczywiście dotychczasowe audycji dostępne w serwisach zewnętrznych nie zostaną usunięte.

Wszystkie audycje pojawią się w formie podcastów w Apple iTunes, Spotyfiy oraz z czasem w Google Play. Obecnie jesteśmy w trakcie migracji naszego archiwum na nowy system, który będzie hostowany tylko przez nas i utrzymywany wyłącznie na naszych serwerach.

Osoby subskrybujące audycje w serwisach podcastowych prosimy o ponowne potwierdzenie subskrypcji, gdyż zmieniamy również system dystrybucji audycji. Obecnie będzie jedna subskrypcja do wszystkich nagrań, nie tak jak było dotychczas osobno dla każdego cyklu.

Archiwalne audycje można będzie słuchać w formie podcastów przez serwisy iTunes, Spotyfi i Google Play z pewnym opóźnieniem gdyż czas aktualizacji serwisów jest różny i od nas niezależny. Naszej stronie pod danymi audycjami będzie możliwość odsłuchania w pierwszej kolejności dla osób zalogowanych. Wszystko będzie obecnie w jednym miejscu i nie będą duplikowane publikacje audycji co pozwoli z czasem zaoszczędzić czas oraz kontrolę nad rozpowszechnianiem naszych audycji.

 

Zachęcamy do wsparcia KMY.pl w serwisie PATRONITE.pl/kmypl – to pomoże nam na finansowanie naszych mediów oraz ułatwi nam dalszy rozwój.

Jak zawsze najlepszym  sposobem jest słuchanie audycji w radio w ramach premier czy powtórek do czego zachęcamy.

0 0 głosuj
Oceń artykuł

Powiązane wiadomości

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x