Zostań wolontariuszem tegorocznej edycji SMYK FEST 2021!

W tym roku już po raz czwarty, w dniach 19-21 sierpnia w Myślenicach, odbędzie się największy charytatywny festiwal SMYK FEST im. Kacperka Chodurka. Organizatorzy ruszają z rekrutacją wolontariuszy.

Śmiało można powiedzieć, że festiwal na stałe wpisał się już w kalendarz wydarzeń, które odbywają się w naszym powiecie. Dwie pierwsze edycje odbyły się na myślenickim Rynku; kolejna – trzecia, ze względów pandemii została zorganizowana w formie online, a obejrzało ją ponad 11 tysięcy osób.
Wolontariat głównym filarem festiwalu.

Podczas dotychczasowych edycji festiwalu w projekt zaangażowanych było łącznie ponad 300 wolontariuszy, którzy kwestując zebrali środki w wysokości: 134 365,67 zł na kosztowne leczenie i rehabilitację najbardziej potrzebujących z terenu naszego województwa. Jak mówią organizatorzy: „Nasi wolontariusze są filarem tego festiwalu. Bez ich zaangażowania i pomocy nie bylibyśmy w stanie zorganizować go na tak wysokim poziomie. Z doświadczenia wiemy, że osoby, które na co dzień mają wiele obowiązków, świetnie odnajdują się w roli wolontariuszy, dlatego powtarzamy: Jesteś zajęty? Jesteś potrzebny!”.
Na Twoje zgłoszenie czekamy tylko do 15 czerwca 2021 r.

Dołącz do najlepszej ekipy wolontariuszy SMYK FEST im. Kacperka Chodurka i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Razem z nami twórz największy charytatywny festiwal muzyczny w kraju!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie: www.akuratna.pl/wolontariat
Organizatorami festiwalu SMYK FEST im. Kacperka Chodurka są Fundacja Akuratna oraz Stowarzyszenie Sportownia.
Bądź na bieżąco z informacjami dotyczącymi tegorocznego wydarzenia i polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/SmykFest/

Dyskusja Facebook

Powiązane wiadomości

Skip to content