Zumba na Rynku dla Stasia

Myślenicki Rynek dziś zamienił się w plac do Zumby. Późnym popołudniem na płycie Rynku zebrały się osoby którym losy i zdrowie Stasia nie są obojętne. Po raz kolejny Myślenice zbierały pieniądze dla chorego dziecka.

Na scenie do zabawy i wspólnych zajęć w rytm Zumby zachęcali instruktorzy i trenerzy którzy na godzinę 18.00 wyznaczyli początek Charytatywnego Maratonu Zumba Fitness.

Wraz z ćwiczącymi w szczytnym celu odbywały się animacje dla dzieci oraz piknik rodzinny, a także stoiska z różnymi rzeczami i słodyczami które miały tylko jeden cel. Zbiórkę środków na potrzebę leczenia chorego dziecka.

Staś walczy z neuroblastomią, czyli dziecięcym nowotworem. I znów pod hasłem “Staś jest nasz” Myśleniczanie i nie tylko mogli wykazać się ogromem serca.

Podczas tego wydarzenia zostały w niebo wypuszczone kolorowe balony etykietkami które zawierały życzeniam zdrowia dla chorego dziecka. I jak zawsze i przy każdej takiej okazji nie zawiedli ludzie którym nie obojętne jest cierpienie i zmagania się z chorobą małego bohatera.

 

Polub tą informację i podziel się ze znajomymi.

Powiązane wiadomości

komentuj wpis

Lub